Kadra Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Renata Mielak
mgr Renata Mielak

DYREKTOR, menedżer oświaty

poniedziałek8:00 – 16:00gab. 5
wtorek8:00 – 16:00gab. 5
środa8:00 – 16:00gab. 5
czwartek8:00 – 16:00gab. 5
piątek8:00 – 16:00gab. 5

WICEDYREKTOR, psycholog, neuroterapeuta EEG biofeedback

poniedziałek12:00 – 16:00gab. 6
wtorek12:00 – 16:00gab. 6
środa8:00 – 12:00gab. 6
czwartek8:00 – 12:00gab. 6
piątek8:00 – 12:00gab. 6
mgr Ewa Faliszek-Podgórska

Pracownicy pedagogiczni

Anna Bazuła
mgr Anna Bazuła

logopeda, neurologopeda

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 116
wtorek8:00 – 12:00gab. 116
środa14:00 – 18:00gab. 116
czwartek12:00 – 16:00gab. 116
piątek12:00 – 16:00gab. 116

pedagog, logopeda, oligofrenopedagog, neurologopeda kliniczny, surdologopeda

poniedziałek11:00 – 15:00
15:00 – 18:00 WWR
gab. 101
gab. 101
wtorek14:00 – 18:00gab. 101
środa8:00 – 12:00gab. 101
czwartek8:00 – 9:00 WWR
9:00 – 13:00
gab. 101
gab. 101
piątek8:00 – 12:00gab. 101
Ewa Cieplińska
dr Ewa Cieplińska-Truchan
Flasz-Gebarowska Aleksandra
mgr Aleksandra Flasz-Gębarowska

psycholog, tyflopedagog

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 108
wtorek12:00 – 16:00gab. 108
środa14:00 – 18:00gab. 108
czwartek8:00 – 12:00gab. 108
piątek8:00 – 12:00gab. 108

psycholog

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 106
wtorek12:00 – 16:00gab. 106
środa14:00 – 18:00gab. 106
czwartek8:00 – 12:00gab. 106
piątek12:00 – 16:00gab. 106
Justyna Krzysztofek
mgr Justyna Krzysztofek
Kupiec-Doroż Justyna
mgr Justyna Kupiec-Doroż

psycholog

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 8
wtorek8:00 – 12:00gab. 8
środa8:00 – 12:00gab. 8
czwartek14:00 – 18:00gab. 8
piątek12:00 – 16:00gab. 8

logopeda, neurologopeda

poniedziałek12:00 – 16:00
16:00 – 17:00 WWR
gab. 116
gab. 116
wtorek12:00 – 16:00gab. 116
środa14:00 – 18:00gab. 101
czwartek8:00 – 12:00
12:00 – 14:00 WWR
gab. 116
gab. 12
piątek8:00 – 12:00
13:00 – 14:00 WWR
gab. 116
gab. 12
Agnieszka Ługowska
mgr Agnieszka Ługowska
Iwona Mielec
mgr Iwona Mielec

psycholog

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 14
wtorek12:00 – 16:00gab. 14
środa8:00 – 12:00gab. 14
czwartek14:00 – 18:00gab. 14
piątek8:00 – 12:00gab. 14

psycholog, neuroterapeuta EEG biofeedback

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 19/112
wtorek12:00 – 16:00gab. 112/19
środa14:00 – 18:00gab. 112
czwartek8:00 – 12:00gab. 19
piątek8:00 – 12:00gab. 19
Agnieszka Ostrowska-Knot
mgr Agnieszka Ostrowska-Knot
Aneta Płaczek
mgr Aneta Płaczek

pedagog, logopeda

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 107
wtorek8:00 – 12:00
12:00 – 14:00 WWR
gab. 107
gab. 107
środa14:00 – 18:00gab. 107
czwartek8:00 – 12:00
12:00 – 13:00 WWR
gab. 107
gab. 9
piątek12:00 – 16:00gab. 107

logopeda, neurologopeda

poniedziałek8:00 – 12:00
12:00 – 14:00 WWR
gab. 119
gab. 119/9
wtorek8:00 – 12:00
12:00 – 16:00 WWR
gab. 12
gab. 119
środa14:00 – 18:00gab. 119
czwartek8:00 – 12:00gab. 119
piątek11:00 – 12:00 WWR
12:00 – 16:00
gab. 12
gab. 119
Anna Prusak
mgr Anna Prusak
Anna Romanowicz
mgr Anna Romanowicz

psycholog, neuroterapeuta EEG biofeedback, surdopedagog, terapeuta SI

poniedziałek14:00 – 18:00gab. 14
wtorek8:00 – 12:00gab. 14
środa8:00 – 12:00
14:00 – 15:00 WWR
gab. 112
gab. 14
czwartek8:00 – 12:00
12:00 – 13:00 WWR
gab. 14
gab. 13
piątek12:00 – 16:00gab. 14/112

pedagog, doradca zawodowy

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 7
wtorek8:00 – 12:00gab. 7
środa14:00 – 18:00gab. 7
czwartek12:00 – 16:00gab. 7
piątek8:00 – 12:00gab. 2
Wioletta Rymanowska
mgr Wioletta Rymanowska
Monika Sęk
mgr Monika Sęk

psycholog, pedagog

poniedziałek14:00 – 18:00gab. 122
wtorek12:00 – 16:00gab. 122
środa8:00 – 12:00gab. 122
czwartek8:00 – 12:00gab. 122
piątek8:00 – 12:00gab. 122

psycholog

poniedziałeknbgab.
wtoreknbgab.
środanbgab.
czwarteknbgab.
piąteknbgab.
Agnieszka Strzesak
mgr Agnieszka Strzesak
Iwona Sumara-Dul
mgr Iwona Sumara-Dul

pedagog, neuroterapeuta EEG biofeedback

poniedziałek11:00 – 12:00 WWR
12:00 – 16:00
gab. 12
gab. 109
wtorek13:00 – 14:00 WWR
14:00 – 18:00
gab. 109
gab. 112
środa8:00 – 12:00gab. 109
czwartek8:00 – 12:00
12:00 – 13:00 WWR
gab. 109
gab. 109
piątek8:00 – 12:00gab. 111

psycholog, neuroterapeuta EEG biofeedback

poniedziałek12:00 – 16:00gab. 112/106
wtorek8:00 – 12:00gab. 106
środa8:00 – 12:00gab. 106
czwartek14:00 – 18:00gab. 112
piątek12:00 – 16:00gab. 106
Patrycja Szczepanik
mgr Patrycja Szczepanik-Uchwat
Agnieszka Śliwa
mgr Agnieszka Śliwa

pedagog, tyflopedagog, oligofrenopedagog

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 110
wtorek14:00 – 18:00gab. 107
środa8:00 – 12:00gab. 107
czwartek12:00 – 16:00gab. 107
piątek8:00 – 12:00gab. 107

logopeda

poniedziałek14:00 – 18:00gab. 119
wtorek8:00 – 12:00gab. 119
środa8:00 – 12:00gab. 119
czwartek12:00 – 16:00gab. 119
piątek8:00 – 12:00gab. 119
mgr Monika Śpiewak-Sondej
Maria Tarnopolska
mgr Maria Tarnopolska

psycholog, neuroterapeuta EEG biofeedback

poniedziałek14:00 – 18:00gab. 108/112
wtorek8:00 – 12:00gab. 108
środa8:00 – 12:00gab. 108
czwartek12:00 – 16:00gab. 108
piątek8:00 – 12:00
12:00 – 13:00 WWR
gab. 112
gab. 108

psycholog

poniedziałek12:00 – 16:00
16:00 – 17:00 WWR
gab. 8
gab. 8
wtorek18:00 – 12:00
13:00 – 14:00 WWR
15:00 – 16:00 WWR
gab. 101
gab. 8
gab. 8
środa14:00 – 18:00gab. 8
czwartek8:00 – 12:00
12:00 – 14:00 WWR
gab. 8
gab. 111
piątek8:00 – 12:00gab. 8
Jessika Trojak
mgr Jessika Trojak
Daria Tyro
mgr Daria Tyro

pedagog, doradca zawodowy, tyflopedagog, oligofrenopedagog

poniedziałek14:00 – 18:00gab. 7
wtorek12:00 – 16:00gab. 7
środa8:00 – 12:00gab. 7
czwartek8:00 – 12:00gab. 7
piątek8:00 – 12:00gab. 7

pedagog, tyflopedagog

poniedziałek14:00 – 18:00gab. 110
wtorek12:00 – 16:00gab. 110
środa8:00 – 12:00gab. 110
czwartek8:00 – 12:00gab. 110
piątek8:00 – 12:00gab. 110
Anna Urbańska-Galas
mgr Anna Urbańska-Galas
Anna Ustjanowska
mgr Anna Ustjanowska

pedagog, oligofrenopedagog

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 109
wtorek14:00 – 18:00gab. 109
środa8:00 – 12:00gab. 111
czwartek14:00 – 18:00gab. 109
piątek8:00 – 12:00gab. 109

psycholog

poniedziałek8:00 – 12:00gab. 122
wtorek12:00 – 16:00gab. 111
środa14:00 – 18:00gab. 122
czwartek14:00 – 18:00gab. 122
piątek8:00 – 12:00gab. 122
Elżbieta Wzorek
mgr Elżbieta Wzorek
Karolina Zając-Feledyn
mgr Karolina Zając-Feledyn

psycholog, doradca zawodowy

poniedziałeknbgab.
wtoreknbgab.
środanbgab.
czwarteknbgab.
piąteknbgab.

członek Zespołu Orzekającego

lek. med. Barbara Kuraś
lek. med. Barbara Kuraś

Pracownicy administracji i obsługi

Elżbieta Chromiak
Elżbieta Chromiak

główna księgowa

poniedziałek8:00 – 16:00pok. 1
wtorek8:00 – 16:00pok. 1
środa8:00 – 16:00pok. 1
czwartek8:00 – 16:00pok. 1
piątek8:00 – 16:00pok. 1

referent, inspektor bhp, IOD

poniedziałek7:30 – 15:30 lub 10:00 – 18:00sekretariat
wtorek7:30 – 15:30 lub 8:30 – 16:30sekretariat
środa7:30 – 15:30 lub 8:30 – 16:30sekretariat
czwartek7:30 – 15:30 lub 8:30 – 16:30sekretariat
piątek7:30 – 15:30 lub 8:30 – 16:30sekretariat
Ewa Grzenia
mgr Ewa Grzenia

add user grafika
lic. Wiktoria Abram

pomoc administracyjna

poniedziałek7:30 – 15:30 lub 10:00 – 18:00sekretariat
wtorek7:30 – 15:30 lub 8:30 – 16:30sekretariat
środa7:30 – 15:30 lub 8:30 – 16:30sekretariat
czwartek7:30 – 15:30 lub 8:30 – 16:30sekretariat
piątek7:30 – 15:30 lub 8:30 – 16:30sekretariat

operator urządzeń

poniedziałek15:30 – 18:00pok. 105
środapraca zdalna
czwartek15:30 – 18:00pok. 105
Materusz_Kozioł
inż. Mateusz Kozioł

Teresa Taraszka
Teresa Taraszka

pracownik obsługi

poniedziałek12:30 – 20:30pok. 15
wtorek12:30 – 20:30pok. 15
środa12:30 – 20:30pok. 15
czwartek12:30 – 20:30pok. 15
piątek12:30 – 20:30pok. 15

pracownik obsługi

poniedziałek12:30 – 20:30pok. 114
wtorek12:30 – 20:30pok. 114
środa12:30 – 20:30pok. 114
czwartek12:30 – 20:30pok. 114
piątek12:30 – 20:30pok. 114
Jolanta Podgórska
Jolanta Podgórska

Rafał Szwed
Rafał Szwed

konserwator

poniedziałek7:00 – 15:00pok. 120
wtorek7:00 – 15:00pok. 120
środa7:00 – 15:00pok. 120
czwartek7:00 – 15:00pok. 120
piątek7:00 – 15:00pok. 120