Sieć współpracy i doskonalenia

Sieć współpracy i doskonalenia

W dniu 18 lutego 2021 r. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna  w Tarnowie była gospodarzem spotkania w ramach sieci współpracy i doskonalenia. W spotkaniu wzięli udział dyrektorzy, pedagodzy i wychowawcy tarnowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Gości powitała dyrektor Poradni Pani Renata Mielak, a następnie prelegentki psycholog Pani Karolina Zając-Feledyn oraz pedagog Pani Agnieszka Śliwa przedstawiły założenia oraz zasady realizacji programu edukacyjno-profilaktycznego pn. „COVID-owy Świat. Zdrowie psychiczne młodzieży”. Spotkanie odbyło się za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams i spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem.

 

Kolejnego dnia, tj. 19 lutego w podobnej formule odbyło się spotkanie skierowane do kadry tarnowskich przedszkoli pod hasłem „Jak wspomagać dziecko z niepłynnością mowy w wieku przedszkolnym”. Moderatorami warsztatów byli logopedzi i neurologopedzi poradni Pani Ewa Cieplińska, Pani Agnieszka Ługowska, Pani Maria Szajnowska.

Mamy nadzieję, że wiedza zdobyta podczas spotkań okaże się przydatna w zakresie realizowanych obowiązków wszystkim uczestnikom.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.