Biofeedback intensywniej!

Od 15 października br. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie wprowadza dodatkowe godziny odbywania się treningów EEG Biofeedback. Poza dotychczas ustalonymi godzinami wizyt, przyjęcia będą realizowane także we środy w godzinach popołudniowych od 14.00 do godz. 18.00 oraz w piątki w bloku porannym od 8.00 do 12.00.

Taka możliwość powstała dzięki temu, iż specjaliści Poradni poszerzyli swoje kompetencje. Mowa tu o Pani psycholog Marii Tarnopolskiej i Pani pedagog Iwonie Sumarze-Dul, które zdobyły kwalifikacje do prowadzenia terapii EEG Biofeedback. Większa ilość neuroterapeutów pozwala objąć oddziaływaniami większą liczbę dzieci, a tym samym skrócić czas oczekiwania w kolejce na rozpoczęcie cyklu treningów. Nieprzypadkowo uruchamiamy terapię we wskazanych przedziałach godzinowych, sprzyjają one bowiem organizacji czasu pracujących rodziców – mówi Renata Mielak, dyrektor Poradni.

Przypomnijmy, że terapia EEG Biofeedback m.in. znakomicie wpływa na poprawę pamięci, wzmaga koncentrację, zwiększa kreatywność, polepsza sen, niweluje stres.

Warunkiem zakwalifikowania do terapii jest zapisanie się w sekretariacie na listę oczekujących, dostarczenie wyniku badania EEG z opisem lekarza neurologa, a następnie odbycie wizyty kwalifikacyjnej w terminie ustalonym przez Poradnię.

Terapia jest prowadzona bezpłatnie.

Więcej informacji na stronie Poradni: http://ppptarnow.pl/biofeedback/

Kontakt: Sekretariat tel. (14) 655 99 95