UWAGA! Pilny komunikat!

Szanowni Rodzice!

 

Informuję, że w okresie od 5 do 17 czerwca 2020 r. (włącznie) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie, ul. Chyszowska 3 będzie realizowała swoje działania

wyłącznie w formie zdalnej.

Powodem takiego rozwiązania jest konieczność podjęcia jak najdalej idących środków bezpieczeństwa ze względu na możliwość narażenia jednego z pracowników poradni na bezpośredni kontakt z ogniskiem COVID-19 w Bazylice w Tuchowie.

W związku z powyższym na terenie poradni nie będą się odbywały żadne wizyty stacjonarne, w tym również zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju oraz zajęcia w ramach programu „Za życiem”.

We wskazanym okresie odbędą się zaplanowane wcześniej posiedzenia Zespołu Orzekającego, tj. 10 i 17 czerwca 2020 r. Orzeczenia i opinie wydane przez Zespół Orzekający zostaną wysłane wnioskodawcom pocztą.

Wnioski w sprawach prowadzonych przez poradnię można wysłać do nas pocztą tradycyjną, za pośrednictwem skrzynki ePUAP lub wrzucić do skrzynki w przy wejściu głównym do poradni.

Uruchomiliśmy punkt odbioru opinii, który jest zlokalizowany także przy wejściu głównym, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-9.30 i 15.00-16.00. Aby odebrać opinię w punkcie, należy przyjść w maseczce i rękawiczkach.

W każdej sprawie można się z nami skontaktować poprzez:

  • specjalny formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej: Formularz kontaktowy
  • lub napisać e-maila bezpośrednio do specjalisty:

e-mail: pedagodzyppp@gmail.com

e-mail: psycholog.ppptarnow@gmail.com

e-mail: logopedzippp.tarnow@gmail.com

e-mail: doradcyzawodowippp@gmail.com

 

  • lub skontaktować się z Sekretariatem tel. (14) 655 99 95,

e-mail: sekretppp@umt.tarnow.pl

Prosimy Państwa o wyrozumiałość i cierpliwość, nie mamy bowiem wpływu na zaistniałą sytuację. O dalszych krokach będziemy informować w kolejnych komunikatach.

 

Renata Mielak

Dyrektor

Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie