Zadbaj o swoją przyszłość

W ostatni czwartek 4 kwietnia br. Młodzieżowa Rada Miejska w Tarnowie zorganizowała w Pałacu Młodzieży wydarzenie skierowane do uczniów tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych zatytułowane „Zadbaj o swoją przyszłość”.

Przedsięwzięcie składało się z dwóch części: pierwszej, w której zaproszeni goście: Marcin Lewandowski, Artur Gawle, Janusz Foszcz, Paweł Baran, Łukasz Grygiel, Karolina Mochylska oraz Honorata Włoch-Kowalczyk odpowiadali na pytania dotyczące życia zawodowego, przebytej drogi do sukcesu, pasji, planów na przyszłość. Podzielili się z zebraną młodzieżą swoimi osobistymi doświadczeniami życiowymi, przemyśleniami oraz dobrymi radami.

W drugiej części, zainspirowani historiami z życia zaproszonych gości, uczniowie spotkali się z doradcami zawodowymi również naszej Poradni panią mgr Karoliną Zając-Feledyn i panem mgr Piotrem Wolakiem. Młodzi ludzie chętnie wzięli udział w poprowadzonych przez doradców warsztatach, dzięki którym mogli porozmawiać o swoich predyspozycjach i zweryfikować plany na przyszłość. Przy podejmowaniu ważnych decyzji zawsze warto zasięgnąć opinii z różnych źródeł.